Island of Outcasts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Javier & Danielle
Javier & Danielle - Page 4 EmptyMon Jun 18, 2018 5:32 pm by Guest

» Luksusmaja
Javier & Danielle - Page 4 EmptySat Aug 01, 2015 9:32 pm by Valerie Cheshire

» Mokalaat 24/7
Javier & Danielle - Page 4 EmptyWed Jul 29, 2015 8:52 pm by Valerie Cheshire

» Valerie Cheshire
Javier & Danielle - Page 4 EmptyWed Jul 29, 2015 8:14 pm by Valerie Cheshire

» Lucifer McCoy
Javier & Danielle - Page 4 EmptyWed Jul 29, 2015 8:03 pm by Lucifer McCoy

» Tutvustuse ankeet
Javier & Danielle - Page 4 EmptySun Jul 26, 2015 6:04 pm by Javier Álvarez

» Reeglid (loe&täida!)
Javier & Danielle - Page 4 EmptySun Jul 26, 2015 3:38 pm by Javier Álvarez

» Outcast Islandist
Javier & Danielle - Page 4 EmptySun Jul 26, 2015 3:01 pm by Javier Álvarez

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 19 on Mon May 15, 2023 6:31 am
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


Javier & Danielle

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Javier & Danielle - Page 4 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Guest Sun Jun 17, 2018 5:19 pm

Vaatab ta poole korraks " ma rääkisin sellest juba. Ma olen aastaid olnud mölakaga, kes ei huvitu minu tunnetest ja vajadustest, ei suuda viia mind tippu, paneb kõike, mis liigub. Lelo on ka rohkem mees. Ta ei tõmba mind " vaatab kaminat.

Guest
Guest


Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 4 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Javier Álvarez Sun Jun 17, 2018 5:30 pm

"Võid oma tänusõnad endale hoida, me mõlemad teame, et ma ei teinud seda selleks, et sulle orgasmi kinkida," turtsatab Javier. "Aga tore, et sa asja head külge näed. Ega ma isegi eilse üle ei kurda."
Javier Álvarez
Javier Álvarez
Admin

Posts : 51
Join date : 2015-07-26

https://outcastisland.forum.co.ee

Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 4 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Guest Sun Jun 17, 2018 5:33 pm

" ma praegu üritasin vaid head tuua välja " muigab. " teinekord jätan positiivse siis enda teada. "
Vaikib veidi, sest kuulas teda " tahaksid kurta v muidu kurdad? " turtsatab

Guest
Guest


Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 4 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Javier Álvarez Sun Jun 17, 2018 5:38 pm

"Kui hea välja toomine tähendab mu ego hellitamist, siis lase aga käia," turtsatab muigvelsui ning jälgib neiut. "Ma õnneks ei saa tavaliselt sellist seksi, mille üle kurta saaks," muigab. "Nii et ära end väga erilisena tundma hakka."
Javier Álvarez
Javier Álvarez
Admin

Posts : 51
Join date : 2015-07-26

https://outcastisland.forum.co.ee

Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 4 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Guest Sun Jun 17, 2018 5:42 pm

" Tavaliselt? " muigab. " Ma ei hellita su ego, sa alandad minu oma. Ei saagi end nüüd erilisena tunda " teeb võlts kurba nägu. Pühib oma käsi puhtamaks kuhugi riide vastu, mis põrandal oli.

Guest
Guest


Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 4 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Javier Álvarez Sun Jun 17, 2018 5:47 pm

"Vahel ikka juhtub mõni, kellega teist korda ühendust ei võtaks," kehitab õlgu. "Hei, ma ei lase naistel pärast seksi ööseks jääda, seega selles osas võid ennast erilisena tunda küll," muigab ning tõmbab korra käega läbi juuste.
Javier Álvarez
Javier Álvarez
Admin

Posts : 51
Join date : 2015-07-26

https://outcastisland.forum.co.ee

Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 4 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Guest Sun Jun 17, 2018 5:52 pm

" päriselt ööseks jäämisel ja uinutamisel on vahe. Sul oli vaja, et ma jääks"muigab. " nojh, eks meil kõigil on inimesi, kellega rohkem ei kohtuks " silub juukseid

Guest
Guest


Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 4 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Javier Álvarez Sun Jun 17, 2018 6:54 pm

"Nojah, erilisena võid end ikkagi tunda," turtsatas Javier. Hetkeks sigines nende vahele vaikus, kui mees tšiki teise lause peale midagi öelda ei osanud. "Nii et nüüd kuuletud sa siis mõnda aega minule... Kuidas tunne on?" pöördus ta viimaks taas muigega Danielle'i poole.

//Muutsin.
Javier Álvarez
Javier Álvarez
Admin

Posts : 51
Join date : 2015-07-26

https://outcastisland.forum.co.ee

Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 4 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Guest Sun Jun 17, 2018 6:59 pm

" kohe palju parem tunne, olen siiski eriline …ilmselt ainuke neiu, kellega ei olnud planeeritud "muigab.  Vaikib veidi,  veidi piinlik vaikus.  Kergitab kulmu " kes see ütles, et kuuletun?  Ei ole siiani üksi mees mind kuuletuma pannud,  vaevalt sinagi " muigab õrnalt teda vaadates.

Guest
Guest


Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 4 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Javier Álvarez Sun Jun 17, 2018 7:10 pm

“Vahel on spontaansed otsused need kõige paremad,” muigas Javier. Naise sõnade peale kergitas ta muiates kulmu ning tõmbas siis aeglaselt teksade tagataskust revolvri, millega neiule lähemale astus. “Oled sa kindel?” pomises ta madalalt, toruga mänglevalt mööda tšiki käsivart tõmmates. “Kes ütles, et ma olen nagu need teised mehed?”
Javier Álvarez
Javier Álvarez
Admin

Posts : 51
Join date : 2015-07-26

https://outcastisland.forum.co.ee

Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 4 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Guest Sun Jun 17, 2018 7:15 pm

Jälgib Javieri liigutusi.  Tunneb revolvrit oma käe vastas.  Neelatab ja jälgib relva liikumist.  Tunneb, kuidas kananaha tuleb ihule.  " sa lubasid, et sa ei tee viga mulle " vaatab teda hirmunult. "ma ei ole midagi teinud valesti"

Guest
Guest


Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 4 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Javier Álvarez Mon Jun 18, 2018 9:57 am

Javier jälgis muigega, kuidas relv endast kananaha maha jättis. “Ah, see on lihtsalt igaks juhuks,” lausus mees nagu muuseas, jätkates relvatoruga neiu naha vastas mängimist. “Et sul ei tekiks ka tulevikus isu midagi rumalat teha. See jutt mulle mitte kuuletumisest... no me gusta,” läks mees taas korraks üle oma emakeelele, olles kindel, et seda üldlevinud fraasi mõistab ka Danielle.
Javier Álvarez
Javier Álvarez
Admin

Posts : 51
Join date : 2015-07-26

https://outcastisland.forum.co.ee

Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 4 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Guest Mon Jun 18, 2018 10:03 am

Vaatab teda hirmunult.  Ohkab õrnalt kergendusest,  kui Javier mängimise lõpetas. " ma valetaks,  kui ma ütleks, et 100% kuuletun …ma üritan.  Vaatab relva " äkki sa paneksid selle ära.  Sa hirmutad mind. ". Kuulas ta viimast lauset " sa oled hispaanlane? " on veidi imestunud, kuigi noormehe välimusest võis seda järeldada, et ta on mujalt., samuti ka mõnest sõnapaarist, mis neiu emakeeles polnud, aga mida ta üldiselt on mõistnud.

Guest
Guest


Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 4 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Javier Álvarez Mon Jun 18, 2018 4:02 pm

"Selles oligi eesmärk. Kes kardab, see kuuletub," muigas Javier ning viis õrna muigega relva neiule lõua alla, sundides teda endale otsa vaatama. Hetk hiljem ta siiski langetas selle mängleva naerumühatusega. "Sellel on kaitseriiv peal," muigas ta, "kartma on siis mõtet hakata, kui ma selle eemaldan." Ehkki tema oma vilumuses oleks seda suutnud teha sekundiga. "Ema on hispaanlanna, isa ameeriklane. Olen Hispaanias üles kasvanud," vastas Javier napilt naise küsimusele, hoides ise pilku relval, mida ta nüüd sõrmede vahel keerutas. "Mõned naised peavad hispaania keelt kõige kuumemaks keeleks maailmas, kuidas sinuga lood on?" tõstis ta hetk hiljem silmad, neis lõbustatud helk.
Javier Álvarez
Javier Álvarez
Admin

Posts : 51
Join date : 2015-07-26

https://outcastisland.forum.co.ee

Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 4 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Guest Mon Jun 18, 2018 5:13 pm

Neelatab kui noormees relva ta lõua alla tõi. Vaatab teda " üritan põhjust mitte anda ". Jälgib iga ta liigutust relvaga. " ma vastan su küsimusele, kui relva ära oled pannud, olles ohutum. " vaatab talle silma ja ootab kuni noormees relvituks muutub.

Guest
Guest


Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 4 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Javier Álvarez Mon Jun 18, 2018 5:16 pm

Javieri suunurk tuksatas ülespoole, kui ta revolvrit veel viimast korda keerutas ning selle siis tagasi tagataskusse torkas. "Nii?" jäi ta siis vastust oma küsimusele ootama.
Javier Álvarez
Javier Álvarez
Admin

Posts : 51
Join date : 2015-07-26

https://outcastisland.forum.co.ee

Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 4 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Guest Mon Jun 18, 2018 5:32 pm

Ohkab kergendusest kui relv on tagasi seal, kus enne. Vaatab siis noormeest õrna muigega "Tulles su küsimuse juurde tagasi, siis on tõesti üks kõige kütvam ja võluvam keel.  Aga välismaised mehed on ka muus etemad,  kui siinsed mehed " muigab kavalalt.  Suundub kööki jooma. Otsib klaasi endale ja laseb kraanist vett sinna, joob. Vaatab veidi mõtlikult aknast välja ja mõtleb, et siine koht on tõesti ideaalne, et kedagi peita, sest on täiesti inimtühi paik. Ja isegi, kui siin vahelt mõni inimene liiguks, vaevalt nad midagi kahtlast kahtlustaks, ilmselt arvaksid, et tema ja Javier on noor paar.

Guest
Guest


Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 4 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum