Island of Outcasts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Javier & Danielle
Luksusmaja EmptyMon Jun 18, 2018 5:32 pm by Guest

» Luksusmaja
Luksusmaja EmptySat Aug 01, 2015 9:32 pm by Valerie Cheshire

» Mokalaat 24/7
Luksusmaja EmptyWed Jul 29, 2015 8:52 pm by Valerie Cheshire

» Valerie Cheshire
Luksusmaja EmptyWed Jul 29, 2015 8:14 pm by Valerie Cheshire

» Lucifer McCoy
Luksusmaja EmptyWed Jul 29, 2015 8:03 pm by Lucifer McCoy

» Tutvustuse ankeet
Luksusmaja EmptySun Jul 26, 2015 6:04 pm by Javier Álvarez

» Reeglid (loe&täida!)
Luksusmaja EmptySun Jul 26, 2015 3:38 pm by Javier Álvarez

» Outcast Islandist
Luksusmaja EmptySun Jul 26, 2015 3:01 pm by Javier Álvarez

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 19 on Mon May 15, 2023 6:31 am
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


Luksusmaja

2 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Luksusmaja Empty Luksusmaja

Post by Lucifer McCoy Wed Jul 29, 2015 8:29 pm

Luksusmaja Luxury-home-plans
Lucifer McCoy
Lucifer McCoy

Posts : 37
Join date : 2015-07-29

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Valerie Cheshire Wed Jul 29, 2015 8:50 pm

Valeriel oli taaskord tuju end veidike luksuslikuma eluviisiga kostitada, ehk siis teisisõnu oli tal plaanis veeta üks tore õhtu ja võib-olla ka öö ühes luksusmajadest saare lõunaosas. Teades, et majad on vangide seas populaarsed kohad, oli naisel kaasas üks kurikajämedune oks, millega tal oli plaanis vabaneda kõikidest tüütutest vangidest, kes tema plaane võiksid takistada. Sisenenud ühte luksusmajja, leidis Val kohe ühe vangi (mitte Luciferi, onju) diivanilt lösutamast. Mees jõudis punapead vaevu märgata, kui too vangi oksaga oimetuks virutas. Kuna rohkem vange näha ei olnud, võttis Alex suuna vannitoa poole, kus tal oli plaanis üks mõnus mullivann võtta. Teel sinna, ajas ta maha mõned perepildid, mis seal ammustest aegadest seisid, nautides seda heli, kui need põrandale kildudeks kukkusid. Ega tema ju ei teadnud, et majas veel keegi on, kes selle kolina peale ilmselt vaatama tuleb, kes "tema" majja tunginud on. Jõudnud vannituppa, keeras Valerie kraani lahti, asudes ise end riidest lahti koorima. Olles nüüd ainult aluspesu väel, istus naine vanniservale, oodates, kuni vann täielikult kuuma veega täitub.
Valerie Cheshire
Valerie Cheshire

Posts : 41
Join date : 2015-07-26

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Lucifer McCoy Wed Jul 29, 2015 9:04 pm

Lucifer on alati hinnanud mõnusaid pimedaid õhtuid jaheda tuulega. Ning nagu igal teisel sellisel õhtul lösutas Lucas basseini ääres lamamistoolil. Ta teadis, et võib silmad hetkeks looja lasta, kuna üks teine vang, keda ta on ajapikku usaldama hakkanud, lamab paar meetrit eemal suurestoas diivanil. Nii sulgeski Lucifer silmad ning peatselt jäi ta magama. Enne kui uni jõudis sügavikku langeda kuulis ta mingit ärritavat heli. Sekundi pealt olid ta silmad lahti. Mõne hetke vaatas ta paigal olles oma ümbrust ning veendudes, et keegi talle kuuli pähe suunamas poleks. Lõpuks püsti tõustes nägi ta läbi suurte elutoa klaaside oma 'semu' põrandal oimetult lamamas. Ilma midagi läbimõtlemata seadis ta kiired sammud teadvustea mehe juurde. Nähes kerget verist mõlki vangi kuklal teadis ta, et ta pole siin üksi. Viises kiire pilgu üle silmapiirist peatub ta, kui näeb maas vedelevaid pildiraame ja klaasi kilde. Lucifer hakkas vaikselt ja hääletult nende poole liikuma, mida lähemale ta jõudis seda selgemini oli kuulda vee solinat, mis tuli ilm selgelt vannitoast. Jõudes avatud ukseni surus ta käed rusikasse olles valmis oma elu eest võitlema, aga nähes vanni äärel istumas punapäist pool alasti naist, muutus rusikate haare nõrgemaks.
Lucifer McCoy
Lucifer McCoy

Posts : 37
Join date : 2015-07-29

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Valerie Cheshire Wed Jul 29, 2015 9:15 pm

Valerie ootas, kuni vann peaaegu ääreni täis oli, ning keeras siis kraani kinni. Ta valmistus juba ka aluspesust vabanema, kui silmanurgast ukseavas liikumist märkas. Instinktiivselt haaras naine oma kurika järele. Sellegipoolest jäi punapea oma kohale, tõstes ainult pilgu, et oma seltsilisele otsa vaadata. Naine tõi kuuldavale valju ohke. "Veel üks?" kõlas tema hääl tüdinult. "Kui ma sina oleksin, siis ma parema meelega laseksin siit kohe jalga. Mul ei ole täna jagamise tuju, pretty boy." Nende sõnade juures püsis naise pilk pidevalt ukseavas seisval mehel, jälgides valvsalt iga tema liigutust. "Kuulsid või?" nähvas Val, kui mees mingeid lahkumise märke ei ilmutanud. "Ma tahaks vanni minna nüüd. Käi minema."
Valerie Cheshire
Valerie Cheshire

Posts : 41
Join date : 2015-07-26

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Lucifer McCoy Wed Jul 29, 2015 9:25 pm

Viies pilgu üle noore naise saleda keha jäi tal kuulmata paeagu kõik mis naisel öelda oli. Lõpuks kustub kerge mühatus ning Lucase huuletele ilmub mänglev naeratus. Mees asetab käed rinnal risti ning toetub vastu ukse piita. "Sa oled vist uus siin kandis." Nüüd kostub juba kerge ja tume naer. "Koputamiset oled kuulnud? Ma olin siin ammu enne sind." Lõpuks lükkab Lucifer ennast uksepiidast lahti ja astub paar sammu naisele lähemale, aga hoiab siiski ohutut kaugust. "Ma jagaks meelsasti oma vannituba, kui sa ainult küsida oskaks." Et mitte tüdrukut hirmutada pistab ta käed pükste taskutesse, jättes mulje nagu ta ei plaanikski vägivalda kasutada.
Lucifer McCoy
Lucifer McCoy

Posts : 37
Join date : 2015-07-29

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Valerie Cheshire Wed Jul 29, 2015 9:45 pm

Valerie jälgis isegi kerge muigega, kuidas mehe pilk tema keha avastas. "Vaata, kuni sul selleks veel võimalus on," turtsatas naine. Ta hoidis oma hallide silmade pilgu mehel. "Mina, uus?" kergitas punapea kulmu. "Soovin, et võiksin nii öelda. Oleksin saanud veel mõne tüübi maha koksata, enne kui nad mind kinni nabisid," muigas ta. Mehe järgmiste sõnade peale pööritas Alex silmi. "Pole just märganud, et siin koputamise peale sisse lastaks. Või noh, mind kindlasti lastaks, aga kindlasti mitte selleks, et lasta mul siin rahus üksinda vannis liguneda." Naise huuled kaardusid kelmikaks muigeks. "Kahju küll, et me siis praegu minu vannitoas viibime ja et ma ei tea, kas mina seda sinuga jagada soovin," lausus ta õrritavalt muiates.
Valerie Cheshire
Valerie Cheshire

Posts : 41
Join date : 2015-07-26

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Lucifer McCoy Wed Jul 29, 2015 10:00 pm

Viies tähelepanu nüüd ainult tüdruku näole muutus Lucase näo ilme ükskõikseks. " No olgu see vannituba siis SINU oma, nagu neid siin vähe oleks." Pöörates neiule selja ja aeglasel sammul ruumist väljudes kehitab ta õlgu. " Maja on senikaua minu, kuni ma siin elan, you like it or not."
Lucifer McCoy
Lucifer McCoy

Posts : 37
Join date : 2015-07-29

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Valerie Cheshire Wed Jul 29, 2015 10:13 pm

Valerie jälgis, kuidas mees talle selja keeras ning end minekule seadis. "Juba lahkud?" hammustas naine huulde, proovides varjata kelmikat nooti oma hääles. Ta libistas käed oma rinnahoidja haagisele, seda avades, misjärel lasi ta sel põrandale langeda. Õige pea järgnesid neile ka naise püksikud. Seejärel astus punapea vanni, tuues kuuldavale kerge ohke, kui kuum vesi ta nahka puudutas.
Valerie Cheshire
Valerie Cheshire

Posts : 41
Join date : 2015-07-26

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Lucifer McCoy Wed Jul 29, 2015 10:23 pm

Kuuldes mis ta selja taga toimub, tekki Lucase suule kaval muie. "Ma ei hõiva rohkem su privaatsust, ma võin küll sadist olla, aga naise privaatsust ei sega ükski õige mees." Lahkudes nurga taha kratsib ta pead ja haigutab ning mõtleb, et kas riskib tagasi uinakule minna või mitte. Jõudes elutuppa näeb ta oma seltsislist, kes lamab endisel samas asendis. Korra käib peast läbi mõtte, et äkki ta on surnud. Mees kükitab vangi kõrvale ja asetab kaks sõrme ta kaelale otsides pulsi. Leides nõrga pulsi mühatab ta kergelt. Et oimetu mees eest ära saada võta Lucifer ta ühest käest kinni ja veab ta seina äärde ning toetab ta selja vastu seina, et vang oma enda sülje sisse ära ei lämbuks. "Tänaseks aitab heategudest." Seda öeldes istub ta diivanile ja asetab jalad kohvilaua peale ning hingab sügavalt välja.
Lucifer McCoy
Lucifer McCoy

Posts : 37
Join date : 2015-07-29

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Valerie Cheshire Wed Jul 29, 2015 11:06 pm

Valerie turtsatas mehe sõnade peale. "Ma ei teadnudki, et meil siin saarel tõelisi mehi leidub." Kui mees lahkus, mõnules naine veidi aega vannis, kuni punapea sõrmed rändasid tema kliitorile, et iseeendaga natuke mängida. Ei läinud kaua, kui naise huulilt vallandusid esimesed ohked, mis õige pea valjemaks muutusid. Arvatavasti oli neid kuulda ka elutuppa, kus Lucifer parajasti viibis, ning Val polnud isegi päris kindel, kas ta ehk kuritarvitas seda teadmist veidi ära, sest hetkel keskendus ta vaid oma sõrmede tööle. Naine tõi kuuldavale veel viimase valju oige, enne kui ta omaenda sõrmed ta üle piiri viisid. Alex nautis veel veidi kuuma vannivett, ning vaatas siis vannitoas ringi, pilguga mõnda rätikut otsides. Ja loomulikult seda polnud seal. Val oli juba valmis end oma vanglariietesse kuivatama, kui talle meenus taas Lucifer. "Kuule!" hüüdis ta, oletades, et mees saab aru, et naine temaga rääkis. "Saad mulle mingi rätiku või midagi tuua?" Loodetavasti ei plaaninud mees tema palvet niisama ignoreerida.
Valerie Cheshire
Valerie Cheshire

Posts : 41
Join date : 2015-07-26

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Lucifer McCoy Wed Jul 29, 2015 11:11 pm

Kergitab pead tüdruku palvet kuuldes. Tahest tahmata ilmub näole lai naeratus. "Aga mis ma vastu saan?" Jäädes vastust ootama tõmbab ta sujuva liigutusega sõrmed juustest läbi ning teeb paar kaela ringi. Peas hakkab välja mõtlema mida Val talle vastata võiks. Muidugi lootis Lucas kõige paremat, aga ta ei hakkanud lootusi kergitama.
Lucifer McCoy
Lucifer McCoy

Posts : 37
Join date : 2015-07-29

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Valerie Cheshire Wed Jul 29, 2015 11:15 pm

Ka Valerie ei suutnud tagasi hoida kelmikat naeratust, mille mehe sõnad tema huulile tõid. Sellegipoolest üritas naine üha kasvavat iha oma hääles varjata. "Enne ei saa sa midagi, kui oled mulle rätiku toonud," pööritas punapea silmi, rääkides endiselt piisavalt kõvasti, et teine teda kuuleks. Siis võis ta mehele küll nii mõndagi pakkuda...
Valerie Cheshire
Valerie Cheshire

Posts : 41
Join date : 2015-07-26

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Lucifer McCoy Wed Jul 29, 2015 11:23 pm

Mühatades püsti tõustes hakkab ta taas vanni toa poole liikuma. "No kui ma juba nii palju head täna teinud olen, siis mis see üks asi ikka ära ole." Astudes vannituppa silmab ta kohe naist kes auravas vahuses vees istub. Peale tema märkab vaate pilti semu pükstes ning Lucas ei ürita seda varjatagi. Jõudes kraanikausi juurde ning kummardudes selle all oleva kapijuurde avab ta kapi uksed ning võtab sealt imekombel valge ja pehme rätiku. Rätikut lahti voltides liigub ta vanni juurde ning jääb selle juures seisma. Ta avab rätiku hoides kahte nurka oma kätes ja käsi laiali hoides. Laia muigega vaatab ta kõrvale, et tüdruk saaks raskusteta ennast rätikusse mässida.
Lucifer McCoy
Lucifer McCoy

Posts : 37
Join date : 2015-07-29

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Valerie Cheshire Wed Jul 29, 2015 11:34 pm

Valerie jälgis, kuidas Lucifer vannituppa sisenes, erutatult huulde hammustades, kui ta märkas, kuidas kühm mehe pükstes vaatepildi peale märgatavalt kasvas. Naine jälgis mehe tegutsemist, iha tema vastu iga hetkega ainult kasvamas. Kui mees kapist rätiku võttis ning selle tema ees lahti laotas, seisis Val aeglaselt vannist püsti, rätikusse astudes, selle üllatav pehmus tema naha vastas naist veelgi rohkem üles kütmas. Näitsik muigas, kui Lucifer kõrvale vaatas, kuigi tal poleks olnud midagi selle vastu, kui mees selle tegemata oleks jätnud. Ning mehe enda eest rääkis juba tema kõvastunud ihuliige. Punapea hammustas taaskord huulde, oma kätt õrritava aeglusega Luciferi pükstesse libistades, kus see mehe väikemehega mängima hakkas. "Mm, kas mina tegin seda sinu sõbrakesega?" naaldus naine lähemale, et need sõnad Luciferi kõrva sisse sosistada, hingeõhk mehe kaela puudutamas. "Kas sa kuulsid, kuidas ma siin endaga mängisin?"
Valerie Cheshire
Valerie Cheshire

Posts : 41
Join date : 2015-07-26

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Lucifer McCoy Wed Jul 29, 2015 11:43 pm

Suleb hetkeks silmad ja naerab vaikselt kurgu põhjast. Val'i puudutuse teevad olukorra veelgi kõvemaks ning suurusest ei hakka rääkimagi. "Ei kinnita ega lükka ümber." Avab lõpuks silmad. "Aga tõde on ilmselge." Viib rahulikult käed tüdruku puusadele ning pigistab neid õrnalt. "Aga kui nüüd aus olla, siis tegid sa seda meelega, mitte et mul midagi selle vastu oleks."
Lucifer McCoy
Lucifer McCoy

Posts : 37
Join date : 2015-07-29

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Valerie Cheshire Wed Jul 29, 2015 11:58 pm

Valerie käsi õrritas veel veidi Luciferi väikemeest, enne kui sellele handjobi tegema hakkas. Mehe sõnade peale itsitas naine samuti madalalt otse mehe kõrva ääres, oma puusi vastu mehe kivikõva peenist hõõritades. "Me mõlemad teame tõde." Luciferi väite peale manas punapea esile süütu ilme. "Meelega? Ma kõigest mängisin endaga, ju ma siis ei oska piisavalt vaikselt olla... Õpetad ehk mulle?" riivasid naise huuled mehe kõrvalesta, seda õrnalt näksates.
Valerie Cheshire
Valerie Cheshire

Posts : 41
Join date : 2015-07-26

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Lucifer McCoy Thu Jul 30, 2015 12:08 am

Libistades käed edasi tüdruku tagumikule tõmbab ta naist veelgi lähemale. "Aga miks? The louder the better." Seda öeldes liiguvad mehe käed rohkem Val'i tagumiku alla. Lõpuks tõstab ta kerge liigutusega tüdruku ümber oma puusade. "Mida valjemad karjed, seda parem on lõpp tulemus." Seades sammud tagasi kraanikausi juurde tõmbab ta naist ikka aina lähemale ja lähemale. Lõpuks toetab ta Val'i kraanikausi äärele ning ajab ta jalad rohkem harki, et ennast talle vastu hõõruda.
Lucifer McCoy
Lucifer McCoy

Posts : 37
Join date : 2015-07-29

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Valerie Cheshire Thu Jul 30, 2015 12:25 am

"Tõsi," nõustus Valerie. Oiged ja karjed olid tema jaoks suur turn-on. "See oleks mulle kindlasti piin olnud, sest parem oleks, et sa mind kõvasti karjuma paned," sosistas naine erutavalt madalal toonil Luciferile kõrva. "Siiamaani pole ma pidanud sinus pettuma..." Punapea ühendas nende huuled kirglikuks suudluseks ning oigas mehe huulte vastas, kui too tema tagumikku krabas. Val lükkas oma puusi mehe peenisega kohtuma, kui Lucifer seda läbi pükste tema märja kiisukese vastu hakkas hõõruma, tuues kuuldavale veel ühe, seekord valjema mõnuoige. "Kepi. Mind," oli kõik, mis näitsik ohete vahel suust sai. Ta tahtis meest enda sisse. Kohe.
Valerie Cheshire
Valerie Cheshire

Posts : 41
Join date : 2015-07-26

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Lucifer McCoy Thu Jul 30, 2015 12:41 am

Võim mis mehe kätes praegu on paneb teda tundma võitmatuna. Lõpuks viib ta ühe käe tüdruku tagumikult oma pükste juurde ning avab nööbi ja lukku. Piinavalt ja aeglaselt tõmbab ta välja oma au ja uhkuse ning hõõrub seda paar korda oma peos. Lõpuks viib ta pilgu naise silmadele, enam ei ole need sellised leebed ja rahulikud vaid nüüd on Lucase pilk lausa tume ja täis iha ning vajadust nagu kiskjal. Viies oma peenise naise kuuma segaduse vastu, hakkab ta naist kiusama õrnade puudutustega ning naudib igat sekundit sellest võimust.
Lucifer McCoy
Lucifer McCoy

Posts : 37
Join date : 2015-07-29

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Valerie Cheshire Thu Jul 30, 2015 8:57 am

Mehe olekust ja pilgust õhkus iha ja dominantsust, mis Valeriet veelgi kuumemaks kütsid. Ta oli harjunud enamasti ise olukorda kontrollima, kuid mõte olla praegu see submissiivne pool, erutas naist. Hiljem võis ta ju ka ohjad enda kätte haarata, praegu aga lasi ta mehel end hästi tundma panna. Val kiunatas alandlikult, kui mehe peenisepea tema märga kiisukest riivas ning Lucifer teda selliste õrnade puudutustega kiusama asus. Punapea tõstis pilgu, et see saaks kohtuda mehe omaga. Alex ohkas erutunult, nähes mehe tumedat iha täis pilku. "Vaata, kui märjaks sa mind oled ajanud," sosistas naine pooleldi oiates mehele kõrva sisse, tema hingeõhk mehe kaela kõditamas. "Sa ajad mind hulluks." Siis haaras ta mehe särgist, et see talt üle pea seljast rebida, ning viis oma huuled mehe ühele nibule, seda lakkuma ja imema asudes, aeg-ajalt ka õrnalt näksates, samal ajal kui tema käsi liikus teise nibu juurde, seda mudima asudes. Luciferil oli aeg teada saada, kui osav tema keel ja näpud olid ning kus ta neid veel kasutada võis.
Valerie Cheshire
Valerie Cheshire

Posts : 41
Join date : 2015-07-26

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Lucifer McCoy Thu Jul 30, 2015 11:35 am

Lucifer ei kavatsenud nii kiiresti naisele ta tahtmist anda ning osutus veelgi kiuslikumaks. Viies käe sõrmed, milles ta oma peenist hoidis, tüdruku kliitorile ning võttis õrna koha pöidla ja nimetissõrme vahele. Ilma hoiatuseta surus ta oma sõrmed kokku ja lasi kiirelt lahti. "Sa pead olema veel märjem, et mind vastu võtta" seda öeldes libistas mees oma sõrme otsi mööda tüdruku alumisi huuli ja avasi tundes kuidas iga puudutus Val'i aina märjemaks ja kuumemaks ajab.
Lucifer McCoy
Lucifer McCoy

Posts : 37
Join date : 2015-07-29

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Valerie Cheshire Thu Jul 30, 2015 11:45 am

Valerie lasi kuuldavale kannatamatu oige. Ta tahtis meest nii väga enda sisse... Naine karjatas mõnust, kui Lucifer sõrmedega tema kliitorit pigistas, saates ootamatud mõnulained mööda punapea keha laiali. "Palun," kiunatas Val anuvalt, olles kuulnud mehe sõnu. Kas tõesti tema palus kedagi? Enamasti olid mehed need, kes palusid Alexit nende kiusamine ja õrritamine lõpetada. Val tundis, kuidas tupevedelikud juba mööda tema reisi alla voolasid. Nii märjaks oli mees ta ajanud.
Valerie Cheshire
Valerie Cheshire

Posts : 41
Join date : 2015-07-26

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Lucifer McCoy Thu Jul 30, 2015 12:02 pm

Mehe huulile ilmub lai irve. "Mõelda vaid, mõned minutid tagasi olid sa valmis mul ajud sodiks lööma ja nüüd....nüüd sa anud mind." Ühe järsu puusaliigutusega on terve mehe varandus murdnud naise kuumusesse sisse. Luciferi au kasvab iga sekundiga aina suuremaks. Kume mõnu urje kostub ta kurgust viies käed tagasi tüdruku siledatele kannikatele ning neid krabades.
Lucifer McCoy
Lucifer McCoy

Posts : 37
Join date : 2015-07-29

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Valerie Cheshire Thu Jul 30, 2015 12:14 pm

"Ajude sodiks löömise võime hilisemaks jätta," hingeldas Valerie. "Ma tahan sind enda sees tunda..." jõudis naine vaevu sosistada, kui juba rammiski Lucifer end üheainsa liigutusega täies pikkuses tema sisse. Val karjatas suurest mõnust valjusti, toetades pea hingeldades vastu seina tema taga, tundes, kuidas Luciferi meheau tema sees paisus. Fuck, mehel oli suur... Punapea lootis, et mehel pole enam plaanis teda kiusata, vaid et ta rammib nüüd tugevasti tema sisse üha uuesti ja uuesti ja uuesti...
Valerie Cheshire
Valerie Cheshire

Posts : 41
Join date : 2015-07-26

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Lucifer McCoy Thu Jul 30, 2015 12:22 pm

Vaate pilt oli Luciferi jaoks rohkem kui rahuldav. Naise sile paljastuv kael lausa kutsus ennast hellitama. Ilma pikema pausita liikus mees peaga tüdruku kaela juurde ning asetsa oma kuumad huuled täpselt õla ja kaela vahele. Paotades huuli rohkem lipsas märg ja tuline keel vastu tüdruku nahka. Liikudes vastupandamatute suudlustega mööda Val'i kaela üles, tõmbas ta oma paistetava peenises naisest välja ning ilma hoiatuseta sööstis tagasisi sisse avastades sügavusi.
Lucifer McCoy
Lucifer McCoy

Posts : 37
Join date : 2015-07-29

Back to top Go down

Luksusmaja Empty Re: Luksusmaja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum