Island of Outcasts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Javier & Danielle
Javier & Danielle - Page 3 EmptyMon Jun 18, 2018 5:32 pm by Guest

» Luksusmaja
Javier & Danielle - Page 3 EmptySat Aug 01, 2015 9:32 pm by Valerie Cheshire

» Mokalaat 24/7
Javier & Danielle - Page 3 EmptyWed Jul 29, 2015 8:52 pm by Valerie Cheshire

» Valerie Cheshire
Javier & Danielle - Page 3 EmptyWed Jul 29, 2015 8:14 pm by Valerie Cheshire

» Lucifer McCoy
Javier & Danielle - Page 3 EmptyWed Jul 29, 2015 8:03 pm by Lucifer McCoy

» Tutvustuse ankeet
Javier & Danielle - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 6:04 pm by Javier Álvarez

» Reeglid (loe&täida!)
Javier & Danielle - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 3:38 pm by Javier Álvarez

» Outcast Islandist
Javier & Danielle - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 3:01 pm by Javier Álvarez

Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 19 on Mon May 15, 2023 6:31 am
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar


Javier & Danielle

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Javier Álvarez Tue Aug 15, 2017 12:08 pm

"Eile sa nii ei arvanud," irvitas Javier. "Ja mis sul viga on? Ma saan aru, et sa oled ärahellitatud tibi, aga elad üle. Võta seda kui väikest trippi, mille su poiss-sõber pärast sajakordselt kinni plekib." Mees turtsatas. "Nii et sa oled temaga ainult selleks, et ta sulle kalleid kingitusi teeks ja sa saaksid ta krediitkaardiga ringi lasta? Armas. Aga saab olema põnev näha, kui palju mees sinu eest välja käima nõustub. Ma alustan suuremast summast."
Javier Álvarez
Javier Álvarez
Admin

Posts : 51
Join date : 2015-07-26

https://outcastisland.forum.co.ee

Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Guest Tue Aug 15, 2017 12:12 pm

" Eile ei arvanud ma üldse midagi. " pööritab silmi.  "ei,  algul olid tunded ja kõik muu sarnane,  aga siis asendus see vaid kallite kingitustega, millega ta kompenseeris vähest aega ja tema vajaduste rahuldamisega." "ja arvestades,  milline sa oled ss ei ole see reis lõbus,  vaid õudus". Vaatab veidi aega lage vaikides ja turtsatab siis korraks " tead, mis kõige iroonilisem kogu asja juures on? Lisaks sellele, et sa ka minu heaolu eest hoolitsesid eile, käisid sa minuga dušši all. Inimene kes mu ära röövib näeb minus ka rohkem naist, kui oma mees, kelle jaoks olen ma suvaline tibi, kes tal igal õhtul kodus ja voodis on. "

Guest
Guest


Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Javier Álvarez Sat Aug 19, 2017 2:21 pm

"Ronid sa tihti voodisse inimesega, kellest sa midagi ei arva?" turtsatas Javier, lõbustatud pilk peeglist kinni seotud neiut jälgimas. "Mina sinu asemel ootaksin, kuni ta su eest lunaraha ära maksab, ja siis annaksin talle korvi. Ta kõlab nagu mölakas. Iga naine vääriks paremat," tegi ta oma arvamuse teatavaks. Mees heitis korra pilgu telefoni, ignoreerides momendil tujutseva tšiki sõnu. "Ometigi ütlesid sa just, et see reis saab minu pärast olema õudus?" andsid sõnad, mille ta pärast Danielle'i ära kuulamist lausus, mõista, et ta oli neid siiski kuulnud. "Mis mul peaks olema selle vastu, et kaunis naine mind sisse seebitab..." muigas Javier. See oli ju iga heteroseksuaalse mehe unelm, mida neist võimsatel ja nägusatel oli võimalus ka vahel realiseerida - mõlemad sõnad iseloomustasid Javieri täiuslikult. "Aga sul on õigus. Ma võin näha naisterahvas kedagi, kes vaid üheks ööks mu vajadusi rahuldaks või - nagu sinu puhul - võimalust raha teenida, aga õige mees ei unusta ka selle kõrvalt kunagi, et tegemist on naisega, keda tuleks ka vastavalt kohelda."
Javier Álvarez
Javier Álvarez
Admin

Posts : 51
Join date : 2015-07-26

https://outcastisland.forum.co.ee

Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Guest Sat Aug 19, 2017 3:49 pm

Vaatab teda " ei,  pole eriti üheöösuhteid olnud,  paari sõbraga vaid täis peaga. "Jälgib teda ss peeglist"  minu ja tema suhte lõpp tooks draama,  oleme selle klassi ja seltskonna nö musterpaar. ". vaatab ss otse silma " aga ongi ju, sa röökisid mu ära ja ma ei tea, mis sa teha võid minuga." Muigab " ma pidin ju tasuma kuidagi võimsa orgasmi eest,  mida olen üsna pikalt teeselnud..… Muutub ss tõsiseks " kahjuks unustavad enamus mehi selle,  kui läheb asjaks ja peale seda, kui nemad on saanud, mis tahtsid. "

Guest
Guest


Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Javier Álvarez Sat Aug 19, 2017 4:27 pm

"Nii et sa pigem kannataksid teie 'suhtes' edasi ja laseksid tal edasi ennast oma suva järgi keppida, kui tuju on, lihtsalt selleks, et hoida seda näiliselt täiusliku paari imago'd ja vältida koorekihi mõrdade klatši, mis niikuinii varsti vaibuks?" kergitas Javier jahmunult kulmu. "Kui sa võiksid mõned tema kallid kingitused maha müüa ning selle eest alustada oma elu eraldi mingist mölakast, kes laseb teistel naistel oma riista otsas ratsutada ja kes ei suuda sind isegi orgasmini viia?" Ta raputas uskumatult pead, kuna ise oleks ta sellise türapea juba ammu maha jätnud, olgu ta kui tahes rikas. Mees turtsatas ning vangutas pead, kui neiu järgmisi sõnu kuulis. "Miks sa oleksid pidanud selle eest kuidagi tasuma? Seks on ju kahepoolne asi, ka mina sain hea orgasmi," ei mõistnud ta. "Kullake, su boyfriend on sinuga vist ikka korralikult manipuleerinud. Ja ma ütlesin, et ei tee sulle midagi halba, kui sa mulle selleks põhjust ei anna ja korralikult käitud."
Javier Álvarez
Javier Álvarez
Admin

Posts : 51
Join date : 2015-07-26

https://outcastisland.forum.co.ee

Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Guest Sat Aug 19, 2017 4:46 pm

" ei, lihtsalt temaga lahkuminek ei ole Nii kerge. Ta pere on mu peretuttav ja see tooks igast jama kaela. Siiani ei ole mul olnud ei aega ega viitsimist sellega jamada ". "v noh julgust, sest ta on ikka suht sitt mees, kes lisaks sõnadele ka muuga seletab." ohkab. " ma tulin sinuga eile kaasa, sest ma lic tahtsin vaheldus kogu oma elust vahelduseks. . Vaatab teda ss " ma ei saa aru, miks sa nii käitud, ma mõtlen nt minu röövimist, kui sa nii mõistliku ja tõelise mehe jutti ajad?. " Aga ma ei tea, mis sind võib ärritada.

Guest
Guest


Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Javier Álvarez Sat Aug 19, 2017 4:59 pm

Javier ohkas. Ega ta mingi perenõustaja ei olnud, lihtsalt oli oma arvamuse öelnud. "Ise tead, aga juba see, et sa oma elust vaheldust tahtsid, näitab, et sa pole selles õnnelik. Elus ei olegi kõik lihtne, aga vahel tuleb oma heaolu nimel ka raskemate asjadega hakkama saada." Mees irvitas rõõmutult, kui naise sõnu kuulis. "Ka mõistlikul, tõelisel mehel tuleb vahel langetada karme otsuseid. Mul on lihtsalt kiirelt raha vaja. Ei midagi isiklikku, lilleke. Ja kuni sa ei tee mingeid rumalaid katseid põgeneda, avalda vastupanu, vaidle mulle vastu ega vingu ja hala liiga palju, ei ole mul plaanis sind üleliia karmilt kohelda."
Javier Álvarez
Javier Álvarez
Admin

Posts : 51
Join date : 2015-07-26

https://outcastisland.forum.co.ee

Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Guest Sat Aug 19, 2017 5:05 pm

" lihtsalt oli väsimus olla perfektne tüdruk, naine ja tütar Ja sinul ei paistnud midagi selle vastu olevat, et sinuga lahkun. " muigab. " kus mul ikka põgeneda. Muuta ei saa ma ju midagi, ise ronisin su linade vahele, ju oleksid mu ka muud moodi saanud kätte. "

Guest
Guest


Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Javier Álvarez Sat Aug 19, 2017 5:10 pm

"Loodan, et said vähemalt natukese oma frustratsioonist siis välja keppida," muigas Javier. "Keegi ei ole perfektne. Need, kes tunnevad kohustust seda teeselda, on ilmselgelt oma eluga vales kohas," arvas ta. "Oh, kindlasti oleksin. Aga ma ei kurda, et asjad just nii läksid. Üldse mitte," muigas mees.
Javier Álvarez
Javier Álvarez
Admin

Posts : 51
Join date : 2015-07-26

https://outcastisland.forum.co.ee

Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Guest Sat Aug 19, 2017 5:16 pm

" eks annan teada,  kui väheks jäi. " muigab lõbusalt. " ma olen pea 24 aastat kasvanud nii,  et ma pean olema täiuslik muster tütar, sest meid jälgitakse ja igat viga tuuakse välja.  Temaga sama moodi,  perfektne naine,  kes on alati täiuslikult riides,  vormis ja särab teiste seas " Vaikib veidi " ma parem ei kurda oma sittta elu,  muidu teed veel haiget " " see tegi asja palju palju lihtsamaks muigab

Guest
Guest


Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Javier Álvarez Sun Aug 20, 2017 12:56 pm

Javieri kulm kerkis naise sõnade peale vaevumärgatavalt, kuid ta ei öelnud midagi. "Sa oled üles kasvanud rikkas perekonnas ja sa pole ilmselt kunagi pidanud muret tundma selle üle, kas soe söök on laual või korralikud riided seljas, nii et mina sinu asemel leiaks endas veidi rohkem tänulikkust, kui oma elu sitaks nimetada. Ma ei kahtle, et ka sellel on oma hind, oma pahupool, aga see on haruldane privileeg, millest väga paljud saavad vaid unistada," raputas mees pead. Kasvõi ta ise oli palju karmimates oludes üles kasvanud. "Kui ma nii väga tahaksin haiget teha sulle, siis ma oleksin seda juba teinud. Ma ütlesin juba, et ainult siis teen, kui vaja on," ohkas ta ning põrnitses teed enda ees. "Jah, sa tegid selle tõesti palju lihtsamaks, gracias," muigas Javier, minnes lause lõpus korraks üle oma emakeelele.
Javier Álvarez
Javier Álvarez
Admin

Posts : 51
Join date : 2015-07-26

https://outcastisland.forum.co.ee

Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Guest Sun Aug 20, 2017 1:01 pm

" Jah mul on kõik ja rohkem veel olnud, aga ma olen terve elu olnud meedia tähelepanu all, iga mu vale samm tuuakse välja ja tehakse sellest skandaal. " Vaatab auto lage. Ta telefon hakkab helisema, helistajaks on too sõbranna.

Guest
Guest


Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Javier Álvarez Sun Aug 20, 2017 1:07 pm

"Mõne mehe jaoks tähendab üks vale samm surma, skandaalid ja kollane meedia on koorekihi pseudoprobleemid," üritas Javier kõneldes hääle neutraalsena hoida. Kui tšiki telefon helisema hakkas, võttis mees selle kätte, heitis vaid ühe kiire pilgu ekraanil vilkuvale numbrile ning lülitas seadme siis pikemalt mõtlemata välja, et seda positsioneerida ei saaks.
Javier Álvarez
Javier Álvarez
Admin

Posts : 51
Join date : 2015-07-26

https://outcastisland.forum.co.ee

Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Guest Sun Aug 20, 2017 1:13 pm

" nad saavad aru, et midagi valesti on …"vaatab teda, kui telefoni välja lülitas. " minu jaoks piirdus see vanemate ja Drewiga tüli ja peapesuga "
Ohkab ja üritab käsi lahti saada, sest valus on.

Guest
Guest


Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Javier Álvarez Sun Aug 20, 2017 1:49 pm

"Vaevalt nad nii kiiresti muretsema hakkavad," arvas Javier. "Su sõbranna ilmselt arvab, et läksid eile alkoholiga liiale ja praegu magad mõne üheöösuhte kaisus pohmakat välja. Millalgi panen ma su neile helistama ja küll siis valetad midagi kokku." Nüüd pöörasid nad rohtukasvanud metsateele ning mees kuulas tusaselt, kuidas oksad ta vana head masinat kriipisid. Küll ta saadud raha eest selle ka korda laseb teha... "Mida rohkem sa rabeled, seda rohkem need soonivad," ühmas ta neiu tegutsemise peale. "Kannata ära, me oleme kohe kohal." Kümnekonna meetri pärast terendaski eespool aiaga piiratud maamaja. Javier teadis, et omanikud käivad seal ainult juunikuus ja hetkel oli juuli lõpp. Auto väravast sisse juhtinud, käsipiduri peale tõmmanud ning mootori vaigistanud, ronis mees autost välja ning avas Danielle'i-poolse ukse, et tšikil jalad lahti siduda, kuid käed jättis veel seotuks. "Tule," käsutas ta naise siis püsti ning hakkas teda maja suunas talutama.
Javier Álvarez
Javier Álvarez
Admin

Posts : 51
Join date : 2015-07-26

https://outcastisland.forum.co.ee

Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Guest Sun Aug 20, 2017 1:52 pm

" muidugi " pööritab silmi. Kõnnib ta ees ukseni ja jääb seisma ja vaatas teda.

Guest
Guest


Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Javier Álvarez Sun Aug 20, 2017 2:00 pm

OT: Ei motiveeri eriti vastama, kui ma kirjutan korraliku postituse ja sa vastad üherealisega Wink Saan aru, et praegu on ohjad rohkem Javieri käes, aga still Very Happy Kirjelda kasvõi rohkem oma tegelase emotsioone, tegevusi, ümbrust, idk...

Javier tegi igaks juhuks majale tiiru peale, et kontrollida, ega akendes pole tumedaid varje või muud liikumist. Kuid, nagu ta oligi oodanud, näisid nad seal olevat ainsad ning polnud mingeid märke, et maja oleks lähiajal külastatud. Ringiga tagasi esiukseni jõudnud, muukis mees mängleva kergusega luku lahti ning lükkas tšiki enda ees majja, tal nüüd viimaks käsi ka lahti sidudes. Esimese asjana jäi talle silma ahi, mis ilmselt oleks hetkel jahedasse, õrnalt rõskesse majja veidi sooja andnud, nii et ta käsutas naise selle ette istuma ning viskas talle riiulist leitud tikutopsi. "Tee tuli alla."
Javier Álvarez
Javier Álvarez
Admin

Posts : 51
Join date : 2015-07-26

https://outcastisland.forum.co.ee

Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Guest Sun Aug 20, 2017 2:08 pm

Pööritas silmi õrnalt, kui nägi meest lahkumas ta juurest. Vaatas talle järele veidi, kuni ta nurga taha kadus. Vaatas maja hindavalt ja väristas õrnalt õlgu,  sest pole just see,  millega tema harjunud on. Kui noormees on tagasi jõudnud, lausub ta " Ma arvasin, et tood mu jubefamasse kohta" Kui Javier on ta käed vabastanud, siis hõõrub ja mudib oma randmeid õrnalt,  sest nöörid olid veidi sooninud ja oma jälje jätnud.  Ta paistab olevat üsna leppinud ja rahulik antud olukorraga, sisimas on tal viha ja hirm,  kuigi Javier lubas, et ei tee talle midagi kui ilusti käitub ,  aga kardab enda teadmata põhjust anda. Vaatab tikutopsi ja ahju kordamööda veidi. " kuidas see käib? ", üritab kuidagi põlema saada,  aga puud ei võta tuld, ainult paber ja on üsna mitu tikku juba kulutanud.  Ise on üsna tahmane ja must sellest jamamisest. Üritab edasi,  aga ilma erilise tulemuseta ja ise vaikselt rääkides "see kurat ei lähe ju põlema".
OT: eks ma üritan siis Very Happy sobib nii?

Guest
Guest


Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Javier Álvarez Sun Jun 17, 2018 4:11 pm

OT: Jep, väga hea Very Happy Btw, millalgi võiks mingi päris kidnappimise rollika ka teha, mul on jumalast tuju mängida meest, kes oleks päriselt sitaks karm ka jne Very Happy

"Ei käitugi nagu ärahellitatud tibi?" muigab Javier tšiki kommentaari peale. "Tubli tüdruk," lisab ta veel pomisedes, pilk toas ringi liikumas. "Sa ei oska tuld alla teha või?" ühmab mees, kui see lõpuks taas Danielle'il maandub. "Las ma ise," lausub ta siiski veidi leebemalt, kui on juba mõnda aega tšiki tulemusetut tegutsemist jälginud ning otsustab lõpuks tikud enda kätte kahmata.
Javier Álvarez
Javier Álvarez
Admin

Posts : 51
Join date : 2015-07-26

https://outcastisland.forum.co.ee

Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Guest Sun Jun 17, 2018 4:19 pm

// Javier pole? Very Happy

*&" Nii ära hellitatud ma nüüd ka pole. " vastab ta veidi muigega
Vaatab kõrvalt, kuidas noormees tulega tegutseb.
Jääb veidikeseks mõttesse " kuidas ma nii kiirelt ja sügavalt ära vajusin eile? " vaatab ta poole mureliku tõsidusega.

Guest
Guest


Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Javier Álvarez Sun Jun 17, 2018 4:29 pm

OT: Vahepeal ikka, aga ei oleks väga loogiline, kui tal Danielle'ist hale hakkas ja sp teda kliendile ei viinud ja siis nüüd ise on mingi sitaks karm temaga Very Happy Kui oleks mingi selline, kus mees nagu on ise mingi mafiooso vms ja röövib tšiki ära, siis oleks tal vabalt põhjuseid mingi manhandle'ida ja karm dickhead olla temaga Very Happy

"Kaks võimalust," muigab Javier, "ma kas keppisin su nii võhmale või..." Mehe lausesse tuleb väike paus sisse, kui ta ahju tule alla saab. "Või ma jootsin sulle unerohtu sisse," jätkab ta nagu muuseas, pilk endiselt ahjul, kuhu ta nüüd puid juurde laob.
Javier Álvarez
Javier Álvarez
Admin

Posts : 51
Join date : 2015-07-26

https://outcastisland.forum.co.ee

Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Guest Sun Jun 17, 2018 4:37 pm

// No jh Very Happy
Ei oska midagi isegi öelda, lause esimene pool tõi turtsatuse, aga teine pool veidi hirmutas. Tunneb taas hirmu, et noormees võib ta taas uimastada või midagi veel hullemat. Vaatab tuld " kas see oleks imelik, kui ma sind tänan eilse eest? "

Guest
Guest


Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Javier Álvarez Sun Jun 17, 2018 5:00 pm

Turtsatab. "Jah, see oleks imelik. Või tahad öelda, et seks minuga oli nii hea, et see oli väärt hiljem uimastatud ja ära röövitud saamist?" Vangutab muiates pead ning jälgib tuld.
Javier Álvarez
Javier Álvarez
Admin

Posts : 51
Join date : 2015-07-26

https://outcastisland.forum.co.ee

Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Guest Sun Jun 17, 2018 5:07 pm

" ma usun, et ükski keretäis keppi pole piisavalt hea, et korvaks seda kõike. Või väidad vastupidi? " muigab ja vaatab teda korra. Vaatab tuld ja tunneb, kuidas soe ligi hiilib. Tule peegeldus muudab neiu ihaldumaks kui enne.

Guest
Guest


Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Javier Álvarez Sun Jun 17, 2018 5:12 pm

"Hmm... Vaevalt, aga elu on täis üllatusi," pomiseb Javier muiates ning tõuseb püsti, astudes neiule paar sammu lähemale. "Miks sa mind siis tänada tahad?" kergitab ta õrnalt kulmu.
Javier Álvarez
Javier Álvarez
Admin

Posts : 51
Join date : 2015-07-26

https://outcastisland.forum.co.ee

Back to top Go down

Javier & Danielle - Page 3 Empty Re: Javier & Danielle

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum