Island of Outcasts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Javier & Danielle
Luksusmaja - Page 3 EmptyMon Jun 18, 2018 5:32 pm by Guest

» Luksusmaja
Luksusmaja - Page 3 EmptySat Aug 01, 2015 9:32 pm by Valerie Cheshire

» Mokalaat 24/7
Luksusmaja - Page 3 EmptyWed Jul 29, 2015 8:52 pm by Valerie Cheshire

» Valerie Cheshire
Luksusmaja - Page 3 EmptyWed Jul 29, 2015 8:14 pm by Valerie Cheshire

» Lucifer McCoy
Luksusmaja - Page 3 EmptyWed Jul 29, 2015 8:03 pm by Lucifer McCoy

» Tutvustuse ankeet
Luksusmaja - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 6:04 pm by Javier Álvarez

» Reeglid (loe&täida!)
Luksusmaja - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 3:38 pm by Javier Álvarez

» Outcast Islandist
Luksusmaja - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 3:01 pm by Javier Álvarez

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 19 on Mon May 15, 2023 6:31 am
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar


Luksusmaja

2 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Luksusmaja - Page 3 Empty Re: Luksusmaja

Post by Lucifer McCoy Thu Jul 30, 2015 7:06 pm

Mees mühatas viies oma teise vaba käe ümber naise, kes Lucase rinnal lebab. "Kas me mitte pole juba tasa?" Luciferile meenub kui kiirelt olukord muutus ajude sodistamisest raju seksini ning see pani teda muigama. "Minu teada pole sa mulle enam midagi võlgu."
Lucifer McCoy
Lucifer McCoy

Posts : 37
Join date : 2015-07-29

Back to top Go down

Luksusmaja - Page 3 Empty Re: Luksusmaja

Post by Valerie Cheshire Thu Jul 30, 2015 7:19 pm

Kui Lucifer talle käe ümber pani, sai Valerie sellest julgust juurde ning puges nüüd mehele veelgi rohkem kaissu. "Nalja teed või?" kortsutas naine kulmu. "Juba see, et sa mind selle sitapea käest päästsid. Sa oleksid vabalt võinud lasta tal mind lihtsalt ära vägistada. Enamus inimesi siin saarel oleks seda teinud." Punapea vedas sõrmedega üle mehe rohkete tätoveeringute, neid imetledes.
Valerie Cheshire
Valerie Cheshire

Posts : 41
Join date : 2015-07-26

Back to top Go down

Luksusmaja - Page 3 Empty Re: Luksusmaja

Post by Lucifer McCoy Thu Jul 30, 2015 7:24 pm

Manades väsinud muige huultele ning lausudes " Nagu ma ütlesin, ma võin küll sadist olla, aga tõeline härrasmees olen ma alati." Mõeldes millised inimesed peale nende veel siin saarel on, ei suuda Lucifer uskuda, et Val üldse veel elus on, sest seksikad naised langevad kiirelt ohvriteks ja mitte ainult meeste. "Alustaks lihtsalt sellest, et sa mind magades ära ei tapaks."
Lucifer McCoy
Lucifer McCoy

Posts : 37
Join date : 2015-07-29

Back to top Go down

Luksusmaja - Page 3 Empty Re: Luksusmaja

Post by Valerie Cheshire Thu Jul 30, 2015 8:10 pm

Valerie kergitas mehe sõnade peale mõtlikult kulmu. "Minuga sa küll praegu sadistlik ei ole," pidi ta märkima. Siis aga meenus talle nende vahekord ning milliseks mees siis muutunud oli. Ja Alex oli nautinud iga hetke sellest. Punapea turtsatas. "Ma teadsin, et sa seda ütled. Aga võib-olla ma tahan sind sinu härrasmehelikkuse eest tänada?" Naine tõstis ühe jala üle Luciferi keha, mis võimaldas tal mehele veelgi rohkem kaissu pugeda. "Vaatab seda veel," muigas ta kelmikalt. "Aga mina sinu asemel kaisutaksin mind nii kõvasti, et mul ei õnnestuks isegi su haardest välja rabeleda, kui ma midagi üritama peaksin. Lihtsalt igaks juhuks," nurrus ta mehe rinna vastas.
Valerie Cheshire
Valerie Cheshire

Posts : 41
Join date : 2015-07-26

Back to top Go down

Luksusmaja - Page 3 Empty Re: Luksusmaja

Post by Lucifer McCoy Thu Jul 30, 2015 8:21 pm

Lucifer nautis seda teadmist, et ta on vajatud ning tõstis oma teise käe pea alat välja ja viis selle ka ümber tüdruku. Hetke hoidis mees Val'i tugevas haardes ning lõpuks lasi haarde lõdvemaks. "Ole tasa nüüd, või lähed magad üksi," vastas mees üsna väsinud häälega. Magamine tundus nüüd juba hädavajalik. "Homme on veel pikka päev ees ja mul võib su abi vaja minna, nii et su 'võlg' saab tasutud."
Lucifer McCoy
Lucifer McCoy

Posts : 37
Join date : 2015-07-29

Back to top Go down

Luksusmaja - Page 3 Empty Re: Luksusmaja

Post by Valerie Cheshire Thu Jul 30, 2015 8:37 pm

Valerie naeratas endamisi, kui Lucifer talle ka teise käe ümberpani. Kui mees aga haaret tugevdas, pidi naisel äärepealt hing kinni jääma. "Oookei-okei, võtan sõnad tagasi!" piiksatas ta, ning juba lasigi mees haarde lõdvemaks. "Ei taha," torises punapea mehe sõnade peale ning kohendas oma pead tema rinnal. Ega tal endalgi hakkas vaikselt uni peale tikkuma. "Ära muuda mind uudishimulikuks," lausus Alex ning haigutas siis. "Head ööd." Ei läinud kaua, kui ta Luciferi südametukseid kuulates unne suikus.

Kui Valerie silmad avas, tundus Lucifer endiselt magavat. Naine naeratas selle peale, kui rahulik see väidetavalt sadistlik mees magades välja nägi, peaaegu nagu väike laps. Alex hakkas juba kahtlema, kas ikka äratada mees üles, kuid samas lootis ta, et tollele meeldib selline äratus. Ühtlasi tahtis naine ka mehele tema aitamise eest tasuda, mis ei tähendanud, et ta poleks võinud Luciferi aidata, milles iganes mees siis ka tema abi ei vajanud. Punapea oli meelsasti nõus seda ka mitu korda tegema. Ettevaatlikult ronis Val kaksiratsi üle Luciferi jalgade, end siiski nende peale toetamata, libistas mehe bokserid piisavalt alla, et tema riist täispikkuses neist välja pääseks, ning võttis siis selle üleni suhu, proovides võtta meest nii sügavale, kui suutis.
Valerie Cheshire
Valerie Cheshire

Posts : 41
Join date : 2015-07-26

Back to top Go down

Luksusmaja - Page 3 Empty Re: Luksusmaja

Post by Lucifer McCoy Thu Jul 30, 2015 8:48 pm

Olles rahulikus unes, mida ta pole üle pikka aja nautida saanud, tunned Lucas end kuidagi väga hästi, aga samas ka rahutult. Läbi kaduva une kulme kortsutades kostub mehe kõrist madal ümin. Mida paremaks enesetunne muutus, seda kaugemaks ja ka Luciferi uni. Pöörates pea vasakule avanevad mehe silmad eeldades leida üht punapead enda kõrvalt, aga Luciferi kõrval lebab ainult tühjus, See eest saab ta lõpuks aru miks tal nii hea enese tunne on ning lõpuks pöörab pea selle tekitaja poole. Lucase suule tekib kergelt unine kui ta tüdrukut askeldamas näeb. Vajudes peaga tagasi padjale suleb ta uuesti silmad ning naudib hommikut millist tal pole kunagi olnud.
Lucifer McCoy
Lucifer McCoy

Posts : 37
Join date : 2015-07-29

Back to top Go down

Luksusmaja - Page 3 Empty Re: Luksusmaja

Post by Valerie Cheshire Thu Jul 30, 2015 8:56 pm

Valerie vaatas lootusrikkalt Luciferi poole, ning muigas vastu mehe riista, kui too endiselt poolunes olles kergelt mõmises, saates kerged vibratsioonid mööda mehe peenist alla. "Tere hommikust," lausus Alex muiates mehele, kui too viimaks silmad lahti tegi ning taipas, mis toimumas on, samal ajal huulde hammustades. Kuigi ta oli oma huuled korraks Luciferi riistalt eemaldanud, mängisid tema sõrmed siiski mehe munanditega.
Valerie Cheshire
Valerie Cheshire

Posts : 41
Join date : 2015-07-26

Back to top Go down

Luksusmaja - Page 3 Empty Re: Luksusmaja

Post by Lucifer McCoy Thu Jul 30, 2015 9:02 pm

Lucas ei suutnud uskuda, et leidub üldse selline naine, kes hommikul on valmis selliseid asju tegema. "Küll sa oled alles tegus tüdruk," oli kõik mis Lucifer öelda oskas. Pärast sellist hommikut ei ole võimalustki seda päeva perse keerata. Viies käe tüdruku juustes, tõmbad mees need eemale, et Val'il oleks mugavam oma tegevust jätkata. "Puudu on veel breakfast in bed," muigas ta endamisi.
Lucifer McCoy
Lucifer McCoy

Posts : 37
Join date : 2015-07-29

Back to top Go down

Luksusmaja - Page 3 Empty Re: Luksusmaja

Post by Valerie Cheshire Sat Aug 01, 2015 9:32 pm

Valerie ei suutnud ka uskuda, et ta oli nõus kellelegi hommikul vara blowjobi tegema. Aga ometi tegi ta seda praegu Luciferile. Naine ainult mõmises mehe sõnade peale vastu teise peenist, oma huuli sellelt kordagi tõstmata. Punapea võttis Luciferi riista tänulikkusest veel sügavamale suhu, proovides hoolega okserefleksi vältida, kui too tema juuksed eest viis. Kuuldes Luciferi järgmisi sõnu, eemaldus Alex siiski, mehele lähemale naaldudes. "Mina võin olla su breakfast in bed," sosistas ta mehele kõrva sisse.

OT: Shit, sorry, mul olid kuradi kiired päevad, but now I'm back on track.
Valerie Cheshire
Valerie Cheshire

Posts : 41
Join date : 2015-07-26

Back to top Go down

Luksusmaja - Page 3 Empty Re: Luksusmaja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum